Yönetim Kurulu

İSMAİL KALKIŞIM
İSMAİL KALKIŞIM

Kurucu


detay
İshak KALKIŞIM
İshak KALKIŞIM

Yönetici


detay
Muhammed KALKIŞIM
Muhammed KALKIŞIM

İnşaat Mühendisi(Direktör)


detay
Yunus Emre KALKIŞIM
Yunus Emre KALKIŞIM

Elektrik-Elektronik Mühendisi (Direktör)


detay
X

İSMAİL KALKIŞIM

İsmail KALKIŞIM 1959 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde doğdu. İlköğretimi Osman Baba İlkokulu’nda orta öğretimini Akçaabat Ortaokulu’nda, lise eğitimini Trabzon Endüstri Lisesinde ve yüksek tahsilinin bir kısmını da Karadeniz Teknik Üniversitesi İş İdaresi bölümünde devam ettirdi. 25 yıl teknik eğitimci olarak Trabzon Endüstri Meslek Lisesi’nde ve Akçaabat Çok Programlı Lisesi’nde görev yaptı. Memurluk hayatı esnasında oto sahasında yakıt tasarrufu için elektrikle çalışan araba maketi oluşturdu. Araştırmalarına devam ederek güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürme ve kullanma sahalarında çalışmalar yaptı. 1990’da Kalkışım Şirketler Grubu’nun temellerini oluşturmuştur.

X

İshak KALKIŞIM

1981 yılında Trabzon da doğdu. İlköğretim, orta, lise eğitimini Trabzon da, lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesinde devam etti. Şirket bünyesinde belirli görevler aldıktan sonra yurt dışına çıktı. Yurt dışında ve yurt içinde çeşitli ticari faaliyetlerde bulunarak ticari bağlantılar yapma görevini de sürdürmektedir. Kendisi şirket bünyesinde EL-MAK SAN. TİC.LTD. ŞTİ. ve EL-MAK Grupta yönetici olarak ticari hayatına devam etmektedir.

X

Muhammed KALKIŞIM

1988 yılında Trabzon'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Trabzon'da, lisans eğitimini 2011 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimine Trabzon Avrasya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü Yapı Ana Bilim Dalı'nda devam etmektedir. Kendisi Genç MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı, TÜMSİAD genel üyesi ve Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası, Oda Merkez Delegeleri - Asıl Üye görevinde yer almaktadır. Şirket bünyesinde yer alan Kalkışım İnşaat’ta yönetici olarak ticari hayatına devam etmektedir.

X

Yunus Emre KALKIŞIM

1992 yılında Trabzon'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Trabzon'da, lisans eğitimini 2015 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimine Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye bölümünde devam etmektedir. Kendisi Trabzon Genç MÜSİAD üyesi ve Elektrik Mühendisleri Odası yönetim kurulu üyesi görevlerinde yer almaktadır. Şirket bünyesinde yer alan Kalkışım Mühendislik&Mimarlık’ta yönetici ve ERA Grup Asansör LTD. ŞTİ'nin kurucu üyesi olarak ticari hayatına devam etmektedir.